Image
Nama Jawatan Emel (*.gov.my) Ext Category
Dr. Hj. Razak bin Tambi
Pengarah UD54
drhjrazak@moh.gov.my
2118
Pejabat Pengarah
Dr. Ferro @ Firdaus Bin Ibrahim
Timbalan Pengarah (K) (UD48)
ferrofirdaus@moh.gov.my
2113
Pejabat Pengarah
Noor Syhdiah binti Bian
Setiausaha Pejabat N29
syhdiah@moh.gov.my
2127
Pejabat Pengarah
Emmy Liew
Timbalan Pengarah (P) (M48)
emmy@moh.gov.my
2110
Pengurusan
Nurashiykin Binti Abdul Rahman
Pegawai Teknologi Maklumat (F44)
shiykin@moh.gov.my
2119
Seksyen Teknologi Maklumat
Lesah Aloysius Suah
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
lesah@moh.gov.my
2141
Unit Applikasi
Mohd Hakim Bin Ahmad Kamaruddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
mohd.hakim@moh.gov.my
2141
Unit Applikasi
Nicholos Micheal
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
nicholos@moh.gov.my
2141
Unit Operasi
Mohd. Hafizi bin Ejab
Juruteknik Komputer F19
mhafizi@moh.gov.my
2124
Unit Operasi
Romeo Moniring
Juruteknik Komputer F19
romeo@moh.gov.my
2124
Unit Operasi
Christopher Teo Chun Wen
Juruteknik Komputer F19
christopher@moh.gov.my
2124
Unit Operasi
Noor Safwah Binti Asat
Pembantu Operasi N11
noorsafwah@moh
2141
Unit Operasi
Mona Arnizah binti Othman
Pembantu Pustakawan S19
monaa@moh.gov.my
2141
Perpustakaaan
Yee Tsai Siew
Peg. Tadbir & Diplomatik M44
tsaisiew@moh
2003
Seksyen Perolehan, Pembangunan & Pengurusan Fasiliti
Hadinah @ Inah Basinau
Pembantu Tadbir (P/O) N26
hadinah@moh
2117
Pembangunan
Noor Hasnizah binti Ali Hassan
Pembantu Tadbir (P/O) N19
noorhasnizah@moh
2117
Pembangunan
Siti Norain Binti Mohd Yassin
Pembantu Tadbir (Kew) W19
anneyassin@moh
2010
Perolehan
Jositah Binti Samam Juis
Pembantu Tadbir (P/O) N19
2010
Perolehan
Alicesther William
Pembantu Tadbir (P/O) N19
alicesther@moh
2010
Perolehan
Haslis Bin Jusoh
Pen. Peg. Tadbir (Stor) N36
haslis.jusoh@moh
2117
Pengurusan Fasiliti
Results 1 - 20 of 1109
Hak Cipta Terpelihara © 2020 Hospital Queen Elizabeth II